Dječji vrtići Grada Zagreba zahtjeve za upis djece u programe predškolskog odgoja i obrazovanja će zaprimati

OD 13. DO 23. SVIBNJA 2024. GODINE
ISKLJUČIVO ELEKTRONIČKOM PRIJAVOM PUTEM Portala Moje ZG e-usluge
NA POVEZNICI e-VRTIĆI

OBAVIJEST O UPISU U DJECE RANE I PREDŠKOLSKE DOBI ZA PEDAGOŠKU GODINU 2024./2025.

OBAVIJEST O UPISU DJECE U PROGRAM PREDŠKOLE

PLAN UPISA U DV SUNČANA 2024/2025

Za sva pitanja vezana za upis obratite nam se putem elektroničke pošte upiti@dvsuncana.hr

Rezultati upisa djece u pojedine programe bit će objavljeni 19. lipnja 2024. na oglasnim pločama i mrežnim stranicama DV Sunčana pod šifrom djeteta.

Temeljem objave rezultata upisa RODITELJSKI SASTANAK za roditelje novoprimljene djece održat ćemo u utorak, 25. lipnja 2024. u centralnom objektu Dječji trg 2 s početkom u 17:00 sati na kojem ćemo predstaviti organizaciju rada DV Sunčana i  mogućnost potpisivanja Ugovora s Dječjim vrtićem kojeg potpisuju oba roditelja.

P R I G O V O R I
Roditelj/skrbnik nezadovoljan rezultatom upisa može izjaviti prigovor ravnatelju dječjeg vrtića do 27. lipnja 2024.
Ravnatelj dječjeg vrtića o prigovorima roditelja/skrbnika odlučuje u roku 8 dana od dana zaprimanja prigovora.

UPUTA ZA PREDAJU PRIGOVORA:
prigovor se može predati pisanim putem:
1. elektroničkom poštom na mail adresu vrtic.suncana@zagreb.hr
2. preporučeno putem pošte

U prigovoru OBVEZNO treba navesti sljedeće podatke:

• prezime i ime djeteta
  • datum rođenja
  • adresu stanovanja

Dječji vrtić Sunčana vas poziva na Festival zajednice koji će se održati u subotu,25.5.2024. na Trgu Ivana Kukuljevića 4

U sklopu Festivala zajednice DV Sunčana će obilježiti 150. godišnjicu rođenja naše velike književnice Ivane Brlić Mažuranić, a povodom obljetnice smo pripremili izložbu na terasi vrtića na Trgu Ivana Kukuljevića 4.

Od 9:30 do 10:00 sati zaronite u svijet mašte s pričom "Regoč" , jednim od omiljenih djela Ivane Brlić Mažuranić, a priču će ispričati odgojiteljica savjetnica Maja Sopka Glesinger.

Od 10:30 do 11:30 sati pridružite se našoj likovno-kreativnoj radionici koju će voditi odgojiteljica Kristina Petrinić Prša i pedagoginja savjetnica Mirela Medved.

Povedite svoje mališane i prepustite se zajedničkim trenucima uživanja u pričama i likovnosti!

Aktualnosti